Objectiu Campionats Espanya clubs 2024

Sub16M
Objectiu: 8000 punts
Aconseguits: 0
Proves puntuades: 15/17
Sub16F
Objectiu: 8000 punts
Aconseguits: 0
Proves puntuades: 17/17
Sub20M
Objectiu: 10000 punts
Aconseguits: 0
Proves puntuades: 13/18
Sub20F
Objectiu: 10000 punts
Aconseguits: 0
Proves puntuades: 17/18

Propers esdeveniments

30/ Jun

Campionat de Catalunya de Milla Urbana Absolut i Màster (Palau)
Inscripció tancada

Horaris/Reglament

29/ Jun

Campionat de Catalunya Sub 16 (Lleida)
Inscripció tancada

Horaris/Reglament

26/ Jun

Circuit Serrahima AAC
Inscripció tancada

Horaris/Reglament

Darrers resultats

22/ Jun

Jornada Previa Campionat Catalunya Sub16 (Cambrils)

Resultats

22/ Jun

Circuit Catala de Velocitat i Tanques (Gava)

Horaris/Reglament

22/ Jun

Meeting Català Veterans - Control Absolut (Marbella)

Resultats

22/ Jun

Gran Premi de Mig-fons i Fons (Lleida)

Resultats

15/ Jun

Campionat Catalunya Sub14 (Vilanova)

Resultats

15/ Jun

Control Sub16 (Tarragona)

Resultats

15/ Jun

Campionat Catalunya Absolut-Sub23 (Manresa)

Resultats

14/ Jun

Sopar de germanor (Pistes Atletisme Badalona)

Horaris/Reglament

09/ Jun

Circuit Català de Velocitat i Tanques (Santa Coloma)

Horaris/Reglament

09/ Jun

Circuit Català de Salts (Santa Coloma)

Horaris/Reglament
Més resultats

Campionats de clubs

Notícies

2024-06-23 Secretaria

RESULTATS MEETING CATALA DE VETERANES I VETERANS (MAR BELLA)

9 atletes participen en un total de 11 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Meeting Catala de Veteranes i Veterans (Mar bella): Prova: 100 M. LL. ISAAC RODOLFO LOPEZ ORELLANA12''11 NURIA LLANSO15''73 MMPProva: 200 M. LL. ISAAC RODO...
Llegir més

2024-06-22 Secretaria

RESULTATS GRAN PREMI DE MIG FONS I FONS (LLEIDA)

2 atletes participen en un total de 2 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Gran Premi de Mig Fons i Fons (Lleida): Prova: 1500 M. LL. GAEL MUÑOZ4'04''72 MMP ALEX LAMATA4'20''91...
Llegir més

2024-06-22 Secretaria

RESULTATS MEETING DE LLEIDA

1 atletes participen en un total de 1 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Meeting de Lleida: Prova: 200 M. LL. BRUNO CRESCENTI23''54...
Llegir més

2024-06-22 Secretaria

RESULTATS FASE PREVIA CAMPIONAT CATALUNYA SUB16 (CAMBRILS)

18 atletes participen en un total de 25 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Fase Previa Campionat Catalunya Sub16 (Cambrils): Prova: 100 M. LL. JUNJIE PAN12''09 MMPProva: 600 M. LL. ALEIX ZURITA1'25''86 MATIAS RESTREPO1'40''97Prova...
Llegir més

2024-06-17 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB16 (TARRAGONA)

10 atletes participen en un total de 14 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub16 (Tarragona): Prova: 100 M. LL. MARTI CALVO13''71 MARTINA GRATACÒS13''38 MMP CLAUDIA GARCIA13''56Prova: 300 M. LL. MARTI CALVO45''89 MMP MARTI...
Llegir més

2024-06-15 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA SUB14 (VILANOVA)

6 atletes participen en un total de 9 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Sub14 (Vilanova): Prova: 80 M. LL. CLARA MORALES11''10 MMPProva: LLARGADA THAIS CUNILL4m59 (MMP)Prova: 3000 M. M. ERIC LLORCA20'03''69 ...
Llegir més

2024-06-15 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA ABSOLUT (MANRESA)

4 atletes participen en un total de 4 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Absolut (Manresa): Prova: 5000 M. LL. ALEX LAMATA16'46''60Prova: 100 M. T. MARTA GUIRAO18''46Prova: 400 M. T. DAVID BALLESTER59''04Prov...
Llegir més

2024-06-10 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA SUB12 (CASTELLAR)

2 atletes participen en un total de 3 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Sub12 (Castellar): Prova: ALÇADA AILA SANS MURAY1m38 (MMP)Prova: PERXA JOAN MIÑAMBRES MOLINA1m65 AILA SANS MURAY2m30 (MMP)...
Llegir més

2024-06-09 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA SUB10 (CASTELLAR)

1 atletes participen en un total de 2 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Sub10 (Castellar): Prova: LLARGADA TINA CASAMITJANA VRÁNKOVÁ2m78Prova: ALÇADA TINA CASAMITJANA VRÁNKOVÁ0m93...
Llegir més

2024-06-08 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA SUB18 (PALAFRUGELL)

6 atletes participen en un total de 9 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Sub18 (Palafrugell): Prova: 100 M. LL. NEUS GALLEGO12''95 MMPProva: 200 M. LL. NEUS GALLEGO27''18 MMPProva: 800 M. LL. BLANCA LUQUE2'32...
Llegir més

2024-06-08 Secretaria

RESULTATS REUNIO VELOCITAT GAVA

11 atletes participen en un total de 13 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Reunio Velocitat Gava: Prova: 100 M. LL. ISAAC RODOLFO LOPEZ ORELLANA12''11 ANTHONY LIMARINO12''08 MMP MARIONA CORTEL ORTIN14''52Prova: 200 M. LL. AARON LU...
Llegir més

2024-06-08 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB16 (CASTELLAR)

19 atletes participen en un total de 25 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub16 (Castellar): Prova: 100 M. LL. JUNJIE PAN12''41 MARTI CALVO13''61 POL BROCH13''58 MMP NIL MARTÍNEZ14''78 LIA OLIVELLA14''39 MMPProva: LLARGA...
Llegir més

2024-06-02 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA MASTER (SABADELL)

6 atletes participen en un total de 6 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Master (Sabadell): Prova: 200 M. LL. MARIA CARMEN SALGUERO ALMAGRO33''05Prova: 800 M. LL. JOAQUIM OLIVARES2'22''26 ALEXIA CASTILLO LOPE...
Llegir més

2024-06-02 Secretaria

RESULTATS FASE PREVIA CAMPIONAT CATALUNYA SUB14 (CASTELLAR)

11 atletes participen en un total de 16 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Fase Previa Campionat Catalunya Sub14 (Castellar): Prova: 150 M. LL. TOMAS CUEVAS AIMAR21''32 MMP CLARA MORALES20''86Prova: 80 M. LL. CLARA MORALES11''14Pr...
Llegir més

2024-06-01 Secretaria

RESULTATS CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS SUB20 (SERRAHIMA)

29 atletes participen en un total de 35 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Campionat Catalunya Clubs Sub20 (Serrahima): Prova: 100 M. LL. AARON LUENGO12''57 MMP LAIA ZURITA12''86Prova: 200 M. LL. JUNJIE PAN25''25 MMP SANDRA VALVER...
Llegir més

2024-06-01 Secretaria

RESULTATS GRAN PREMI DE MIG FONS I FONS (MATARO)

7 atletes participen en un total de 7 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Gran Premi de Mig Fons i Fons (Mataro): Prova: 800 M. LL. CARLA SANCHEZ2'44''94 MARCO CRESCENTI SALGUERO2'04''76 MMP GUILLEM PEREZ ALONSO2'35''50 LAURA MOL...
Llegir més

2024-06-01 Secretaria

RESULTATS FASE PREVIA CAMPIONAT CATALUNYA SUB10 (GAVA)

3 atletes participen en un total de 5 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Fase Previa Campionat Catalunya Sub10 (Gava): Prova: LLARGADA TINA CASAMITJANA VRÁNKOVÁ3m20 (MMP)Prova: 1000 M. LL. ARAI SANS3'58''35Prova: ALÇADA ARAI SAN...
Llegir més

2024-06-01 Secretaria

RESULTATS FASE PREVIA CAMPIONAT CATALUNYA SUB12 (GAVA)

2 atletes participen en un total de 3 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Fase Previa Campionat Catalunya Sub12 (Gava): Prova: ALÇADA AILA SANS MURAY1m23Prova: PERXA JOAN MIÑAMBRES MOLINA1m61 AILA SANS MURAY2m26 (MMP)...
Llegir més

2024-06-01 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB16 (GAVA)

9 atletes participen en un total de 12 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub16 (Gava): Prova: 100 M. LL. MARTI CALVO13''26 MMP MATIAS RESTREPO13''40 MMP NIL MARTÍNEZ14''59 MMPProva: 600 M. LL. IÑAKI HERMOSO1'39''37 MMPP...
Llegir més

2024-05-26 Secretaria

RESULTATS MEETING MASTER CIUTAT DE GAVÀ

1 atletes participen en un total de 1 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Meeting Master Ciutat de Gavà: Prova: 800 M. LL. ALEXIA CASTILLO LOPEZ 2'40''78...
Llegir més

2024-05-26 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB16 (GRANOLLERS)

27 atletes participen en un total de 41 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub16 (Granollers): Prova: 100 M. LL. JUNJIE PAN12''16 MMP MARTI CALVO13''58 NIL MARTÍNEZ14''78 IÑAKI HERMOSO13''85 MMP POL BROCH13''87 MARTINA GR...
Llegir més

2024-05-25 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB10-12 (TARRAGONA)

5 atletes participen en un total de 9 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub10-12 (Tarragona): Prova: 60 M. LL. ARTIOM BELART11''07 MMP YANIRA MARIN11''69Prova: 600 M. LL. AINA ALBA2'06''52 MMP MONICA MARTINEZ2'16''32Pro...
Llegir més

2024-05-25 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB14 (TARRAGONA)

6 atletes participen en un total de 10 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub14 (Tarragona): Prova: 150 M. LL. NIL ALONSO23''97 MARIA LOPEZ ARTIGAS22''76Prova: 80 M. LL. LUIS MANZANARES13''32 MMP AITANA GARCÍA12''41 MARTI...
Llegir més

2024-05-24 Secretaria

RESULTATS VII MITING CIUTAT DE MOLLET

13 atletes participen en un total de 14 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS VII Miting Ciutat de Mollet : Prova: 100 M. LL. JOSEP RICART13''35 MMP NEUS GALLEGO13''40Prova: 200 M. LL. JOSEP RICART27''94Prova: 400 M. LL. ISAAC RODOLF...
Llegir més

2024-05-23 - Marta Guirao

LA UGE BADALONA PARTICIPA PER SEGON ANY AL TORNEIG NACIONAL DNA A MADRID

El passat cap de setmana es va disputar a la pista coberta de Gallur (Madrid) el III Torneig Nacional DNA Dynamic New Atlhetics, competició per equips mixtos d'atletisme per a atletes del 2010 - 2011 de Centres Escolars ...
Llegir més

2024-05-19 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB16 (VILANOVA)

12 atletes participen en un total de 22 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub16 (Vilanova): Prova: 100 M. LL. JUNJIE PAN12''27 MMP MARTI CALVO13''93 MMP MARTINA GRATACÒS13''89 ALICIA CHICANO14''56Prova: 300 M. LL. ALEIX Z...
Llegir més

2024-05-19 Secretaria

RESULTATS GRAN PREMI DE MIG FONS I FONS (SERRAHIMA)

3 atletes participen en un total de 3 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Gran Premi de Mig Fons i Fons (Serrahima): Prova: 800 M. LL. MAX CONESA2'05''19Prova: 1500 M. LL. GAEL MUÑOZ4'07''13Prova: 3000 M. LL. ALEX LAMATA9'20''17 ...
Llegir més

2024-05-19 Secretaria

RESULTATS CONTROL DE SALTS ABSOLUT (EL PRAT)

1 atletes participen en un total de 1 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control de salts Absolut (El Prat): Prova: TRIPLE POL ZARAGOZA10m55...
Llegir més

2024-05-18 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB8-10-12 (SANTA COLOMA)

14 atletes participen en un total de 23 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control sub8-10-12 (Santa Coloma): Prova: 60 M. LL. MARCOS MARTÍN9''96 MMP ARAI SANS10''83 MMP MARIO LAYOS10''76 MMP TINA CASAMITJANA VRÁNKOVÁ10''88 MMP YA...
Llegir més

2024-05-18 Secretaria

RESULTATS CONTROL SUB14 (SANTA COLOMA)

8 atletes participen en un total de 17 proves

A continuació detallem els resultats més importats del RESULTATS Control Sub14 (Santa Coloma): Prova: 150 M. LL. DENIS MUÑOZ22''10 HUGO REJANO23''07 MMP DENIS MUÑOZ22''10 NIL ALONSO22''87 MMP POL FERRER25''04 MMPProva: ...
Llegir més
r¨¦plicas de relojes

UGE BADALONA

G59760587

Pistes Atletisme Paco Àguila

Ctra Canyet, sn

08916 - Badalona

Tel. 93.395.01.06

secretariaugebadalona@gmail.com

Pàgines

Inici
Informació
Calendari
Rànking
Contacta

Serveis

Intranet

Horari

Secretaria: De dilluns a dijous de 18.00 a 19.00h

Política de devolucions i cancel·lacions
Política de cookies
Política de privacitat